RÜNNO LAHESOO FOTONÄITUS

Tallinna Balletikoolis saab esmaspäevast, 8. detsembrist tutvuda kooli vilistlase, XXXIII lennu lõpetaja ja fotograafi Rünno Lahesoo fotonäitusega "Teekond".
Rünno Lahesoo näitusest: "Alguses tuled kooli, paned sussid jalga ja seisad štange äärde - kõik vaatavad, kui ilus ... Paar aastat edasi, jalad tõusevad kõrgemale ja tuleb tehnika - kõik vaatavad, kui ilus ... Aastad edasi, teatris, saad aru, et ei olegi alati vaja kõrget jalga. Samastud rolliga, inimesed tulevad ja unustavad kõik muu - vaatavad, kui ilus..."
Fotonäitusel on eksponeeritud teekond tantsijaks ja artistiks kasvamisest, fotodel Eesti Rahvusballeti tantsijad ja balletikooli õpilased.

Näitus jääb avatuks aprillini 2015. Ootame kooli vilistlasi ja kõiki balletihuvilisi näitusega tutvuma!