Õpilasesinduse heategu

Tallinna Balletikooli õpilasesinduse algatusel toimus pühapäeval, 8. märtsil Haiba Lastekodu külastus.

Haiba Lastekodu on asenduskodu Harjumaa orbudele ja vanemliku hoolitsuseta lastele, kus elab ligi 30 last.

Haiba laste juures käisid külas 6, 8. ja 9. klassi ning 1. kursuse õpilased. Lastekodule anti üle meie koolipere rõivaste annetus, toimus õpilaste esinemine ja balletitunni tutvustus. Ühiselt valmistati ja söödi kartulisalatit. Kõige rohkem tegi aga Haiba lastele rõõmu meie õpilastega koos mängimine, tantsimine ja meisterdamine.

Tallinna Balletikool tunneb uhkust õpilaste üle, kes jagasid soojust, lähedust ja tähelepanu vanemliku hoolitsuseta lastele. Kiitus kõigile osalejatele südamliku heateo eest!