OSALEMINE MOSKVA RIIKLIKU TEATRIAKADEEMIA GITIS 70. JUUBELIL

19. märtsil 2017 toimus Moskva Suures Teatris (Bolshoi Theatre/ Большой театр) GITISe 70. juubel. Tallinna Balletikooli direktor Kaie Kõrb on lõpetanud GITISe koreograaf-pedagoogi erialal ning oli kutsutud pidulikule galakontserdile koos meie kooli õpilastega. Tallinna Balletikooli delegatsiooni kuulusid õpilased Karina Laura Leškin (2. kursus) ja Taras Titarenko (3. kursus) ning nende õpetajad Tiiu Randviir-Tölp ja Viesturs Jansons.

Kontsert toimus kahes osas: 1. osas anti ülevaade GITISes toimuvast, astusid üles GITISe õpilased ja lavastajad ning esitati kooli lõpetanud kuulsate koregraafide loomingut. 2. osas esinesid õnnitlejad erinevatest teatritest ja koolidest. Meie kool õnnitles GITISt Suure Teatri ajaloolisel laval pas de deux`ga balletist La Sylphide, mille esitasid õpilased Karina Laura ja Taras ning saatis Suure Teatri orketer, mida juhendas suurepärane dirigent Aleksei Bogorad.
Sündmus oli väga suurejooneline ja meeldejääv.