Tallinna Balletikooli gala 2017

Traditsiooniline Tallinna Balletikooli galaetendus toimus 29. mail kell 19:00 Rahvusooper Estonias.

Etenduses osalesid kooli noorema ja vanema astme õpilased ning klassikalise balleti eriala lõpetajad -
Anna Roberta Lahesoo, Laura Ragel, Serafima Kolodkina, Innessa Glazõrina, Marfa Sayapina ( Kaja Kreitzbergi erialaklass),
Jaan Männima, Taras Titarenko ( Viesturs Jansonsi erialaklass),
ja kaasaegse tantsu eriala lõpetajad -
Anta Kurõljova, Elise Pottmann, Elina Masing, Ulla-Mari Tammela, Aglaia Fedotova (õpetajad Helen Veidebaum, Maria Uppin, Kristin Pukka, Raho Aadla, Joonas Tagel ning kursusejuhendaja Kaja Kreitzberg).

Etendus toimus kahes osas. Esimeses osas esitati balletiklassikat ja uudisloomingut, teise osana etendus Marina Kesleri lühiballett "Tütarlaps ja surm" Franz Schuberti muusikale.

Heili Einasto arvustust Tallinna Balletikooli Gala 2017 ja kooli lõpetajate kohta saab lugeda Postimehest: http://kultuur.postimees.ee/4132293/uute-tantsijate-tulek

Palju õnne kõigile osalejatele õnnestunud etenduse puhul ja tuult tiibadesse lõpetajatele!