Head teed 2017 LÕPETAJAD!

16. juunil lõpetas meie kooli LV ehk 55. lend ! Selle aasta teeb ajalooliseks mitu sündmust - esmakordselt lõpetasid Tallinna Balletikooli kaasaegse tantsu eriala õpilased ning kooli lõpetajatest viis asub tööle Eesti Rahvusballeti truppi Rahvusooper Estonias.

Kaja Kreitzbergi juhendamisel lõpetasid kooli klassikalise balleti erialal Anna Roberta Lahesoo, Laura Ragel, Innessa Glazõrina, Serafima Kolodkina, Marfa Sayapina, Jaan Männima, Taras Titarenko ning kaasaegse tantsu erialal Anita Kurõljova, Elise Pottmann, Elina Masing, Ulla-Mari Tammela, Aglaia Fedotova . Klassikalise balleti erialaõpetajateks olid Kaja Kreitzberg ja Viesturs Jansons , kaasaegse tantsu eriala õpetajateks Helen Veidebaum, Maria Uppin, Kristin Pukka, Raho Aadla, Joonas Tagel .

Eesti Rahvusballett ootab oma truppi Anna Roberta Lahesood, Laura Ragelit, Innessa Glazõrinat, Taras Titarenkot ja Jaan Männimad.

Ühe olulise etapi lõpp on ka meie põhikooli astme lõpetajatel Anastasija Doroženko, Kaspar Kaldaru, Pianka Maria Pärna, Angelina Shipulina, Jevgenia Seletskaja, Milena Mirezina, Jelizaveta Limar, Anna Veronika Terehhova, kelle erialaõpetajateks olid Sergei Upkin, Alena Shkatula ja Seili Loorits-Kämbre ning klassijuhatajaks Maaja Orlova.

Tunneme teie kõigi üle suurt rõõmu ja uhkust! Edu ja kõrget lendu!

Tallinna Balletikool 55. lendTallinna Balletikool 55. lend