TERE KOOL!

Head Tallinna Balletikooli uued ja vanad! Uus õppeaasta on ukse ees ja meie kooliperre lisandub jälle uus 5. klass! Tere tulemast! Ka teistesse klassidesse on uusi õpilasi tulekul. Lisaks meie õpilastele Eestist, Soomest kui Venemaalt, lisandub sellel õppeaastal õpilasi Rootsist, Kreekast, Ukrainast, Austraaliast ja Jaapanist, samuti Venemaalt.

Kõige tähtsam info aasta alguseks:
Õpilaskodu Teko hostelis (Lastekodu 13) on avatud 27. augustist. Teid ootavad seal endiselt kasvatajad Eve, Algi ja Ene.
Enne õppeaasta algust on kool avatud 27.-31.08 kl 9:00-16:00. Sellel nädalal toimuvad koolis eeltreeningud meie kooli vanadele olijatele, valmistume ka Estonia teatrilaadaks. Täpsem info e-päevikus.
Uute ja kõigi teiega kohtume õppeaasta avaaktusel esmaspäeval, 3. septembril kl 12 kooli II saalis (kogunemine koolis 11:30).
Uutele tulijatele on manusena lisatud info õppevahendite kohta!

Päikeselist suve lõppu ja rõõmsa kohtumiseni!

LisaSuurus
Info uutele õpilastele 2018260.72 KB