Uue ühendkooli nimekonkursi tähtaeg on 11. märts

Haridus- ja Teadusministeerium on välja kuulutanud nimekonkursi uuele, Tallinna Muusikakeskkooli, Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ja Tallinna Balletikooli, baasil loodavale ühendkoolile!

Palun esita oma nimevariant allpool oleva vormi täitmisega hiljemalt , 11. märtsil 2019 kl 9:00:

Algne nimevariantide esitamise tähtaeg (1. märts) on pikendatud seoses konkursile ettepanekute esitamisel ilmnenud tehniliste probleemidega. Palume kõigil konkursile ettepanekuid esitanutel üle vaadata veebipesast avanev nimekiri 1. märtsiks esitatud nimevariantidest. Kui näete, et enda poolt varem esitatud nimevarianti seal pole, siis palume esitada see uuesti. - Samuti annab see võimaluse ettepanekute esitamiseks nendele, kellel on tekkinud mõni hea uus idee ühendkooli nime osas.

Lisainfo:
Ühendkoolile ehitatakse kaasaegseid õppetingimusi võimaldav uus koolihoone Tallinna kesklinnas (Pärnu mnt 59), kus pärast valmimist 2022. aastal hakkab õpetust saama suurem osa tuleviku Eesti professionaalsetest muusikutest ja tantsijatest.

Ühendkool jätkab ja arendab paindlikul ja sünergilisel moel edasi kolme kooli seniseid traditsioone ja parimaid õppevorme nii klassikalise kui rütmimuusika ning nii klassikalise balleti kui kaasaegse tantsu õpetamisel. Ühendkooli siht on arendada oma õpilased rahvusvahelisel turul igati konkurentsivõimelisteks muusikuteks ja tantsijateks.

Ootame kõigilt lennukaid mõtteid ja aktiivset kaasalöömist nimekonkursil!