Uue ühendkooli nimekonkursi tähtaeg on 1. märts 2019

Haridus- ja Teadusministeerium kuulutab välja nimekonkursi uuele, Tallinna Muusikakeskkooli, Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ja Tallinna Balletikooli, baasil loodavale ühendkoolile!

Palun esita oma nimevariant allpool oleva vormi täitmisega hiljemalt , 01. märtsil 2019 :

Ühendkoolile ehitatakse kaasaegseid õppetingimusi võimaldav uus koolihoone Tallinna kesklinnas (Pärnu mnt 59), kus pärast valmimist 2022. aastal hakkab õpetust saama suurem osa tuleviku Eesti professionaalsetest muusikutest ja tantsijatest.

Ühendkool jätkab ja arendab paindlikul ja sünergilisel moel edasi kolme kooli seniseid traditsioone ja parimaid õppevorme nii klassikalise kui rütmimuusika ning nii klassikalise balleti kui kaasaegse tantsu õpetamisel. Ühendkooli siht on arendada oma õpilased rahvusvahelisel turul igati konkurentsivõimelisteks muusikuteks ja tantsijateks.

Ootame kõigilt lennukaid mõtteid ja aktiivset kaasalöömist nimekonkursil!