TALLINNA BALLETIKOOLI GALA 27. MAIL

Tallinna Balletikooli traditsiooniline hooaja lõpuetendus toimub esmaspäeval, 27. mail kell 19:00 Rahvusooperis Estonia.

Esinevad kooli noorema ja vanema astme õpilased ning klassikalise balleti eriala lõpetajad:
Alena Shkatula erialaklass - Ekaterina Agafonova, Anastasiia Bolotova, Luna Muramatsu, Angelina Shipulina, Marina Ushchapovskaia; Viesturs Jansonsi erialaklass - Teimu Onishi ning
kaasaegse tantsu eriala lõpetajad:
Helen Veidebaumi erialaklass - Viktorija Dolgova, Roosi Natali Nõgisto, Kristina Pazekova, Kristiina Pritsõk, Polina Rogulina, Emma Dallores Rebecca Safonova
Etendus on 2 osas ühe vaheajaga.
Esimeses osas näeb paremikku sellel õppeaastal valminud kontsertnumbritest. Teises osas esietendub Jevgeni Gribi uus lühiballett “Noorusel pole vanust” Pablo Picasso elu ja loomingu ainetel. Picasso pintslid ja pliiatsid ärkavad etenduses ellu tantsijate liikumise kaudu, mis peegeldavad kunstniku hetkelisi hingeseisundeid. Etenduses näeb Picasso mitmeid tähtsamaid elu- ja loominguperioode nagu lapsepōlv, Pariis, sinine periood, Djagileviga kohtumine, sõjaaja periood, muusa Jacqueline Roque.
Kohtumiseni 27. mail Estonias!