Grand prix George Balancine festivalilt Gruusias

Kooli selle aasta lõpetaja Marcus Nilson osales edukalt 26.-29. oktoobrini toimunud I George Balanchine Kutaisi International festivalil Gruusias ning võitis festivali grand prix.

Uus muusika- ja balletikool valmib 2020

28. septembril toimus uue muusika- ja balletikooli hoone rajamise eestvedajate ja meie koolipere kohtumine.

HELEN VÄRNO KÕNE ÕPPEAASTA AVAAKTUSEL

Armas koolipere! Ma arvan, et te kõik olete näinud lastefilme, kus unistused naiivselt täituvad. Näiteks animafilm “Zootroopolis”, kus jänes tahab saada politseinikuks.

UUE ÕPPEAASTA ALGUS

Uue õppeaasta aktus toimub 1. septembril kl 12!
Eeltreeningud ja Estonia teatrilaada proovid algavad 28. augustist. Õpilaskodu majutab õpilasi samuti 28. augustist.

Head teed 2017 LÕPETAJAD!

16. juunil lõpetas meie kooli LV ehk 55. lend !

Tallinna Balletikooli gala 2017

Traditsiooniline Tallinna Balletikooli galaetendus toimus 29. mail kell 19:00 Rahvusooper Estonias.

Edu maailma suurimal tantsukonkursil New Yorgis

Maailma suurimal tantsukonkursil Youth America Grand Prix hinnati meie klassikalise tantsu pas de deux Karina Laura Leškini ja Taras Titarenko esituses III koha vääriliseks!

JOE ALEGADO TANTSUTEHNIKA MEISTRIKLASSID

20.-23. märtsini andis Tallinna Balletikoolis meistriklasse rahvusvaheliselt tunnustatud pedagoog Joe Alegado.

KONKURSS FALUNIS

11.-18.03.2017 toimus Rootsis põhjamaade balletikoolide konkurss, kus meie kooli esindasid Sergei Upkini erialaklassi õpilased Kaspar Kaldaru ja Marcus Nilson

OSALEMINE MOSKVA RIIKLIKU TEATRIAKADEEMIA GITIS 70. JUUBELIL

19. märtsil 2017 toimus Moskva Suures Teatris (Bolshoi Theatre/ Большой театр) GITISe 70. juubel.