Head teed 2017 LÕPETAJAD!

16. juunil lõpetas meie kooli LV ehk 55. lend !

Tallinna Balletikooli gala 2017

Traditsiooniline Tallinna Balletikooli galaetendus toimus 29. mail kell 19:00 Rahvusooper Estonias.

Edu maailma suurimal tantsukonkursil New Yorgis

Maailma suurimal tantsukonkursil Youth America Grand Prix hinnati meie klassikalise tantsu pas de deux Karina Laura Leškini ja Taras Titarenko esituses III koha vääriliseks!

JOE ALEGADO TANTSUTEHNIKA MEISTRIKLASSID

20.-23. märtsini andis Tallinna Balletikoolis meistriklasse rahvusvaheliselt tunnustatud pedagoog Joe Alegado.

KONKURSS FALUNIS

11.-18.03.2017 toimus Rootsis põhjamaade balletikoolide konkurss, kus meie kooli esindasid Sergei Upkini erialaklassi õpilased Kaspar Kaldaru ja Marcus Nilson

OSALEMINE MOSKVA RIIKLIKU TEATRIAKADEEMIA GITIS 70. JUUBELIL

19. märtsil 2017 toimus Moskva Suures Teatris (Bolshoi Theatre/ Большой театр) GITISe 70. juubel.

Emakeelepäeva tähistamine 14. märtsil

Emakeelepäev on riiklik tähtpäev, mida tähistatakse luuletaja Kristjan Jaak Petersoni sünniaastapäeval, 14. märtsil.

Otsime õpilaskoju kasvatajat

Tallinna Balletikool otsib õpilaskoju sõbralikku ja rõõmsameelset kasvatajat. Tööle asumine märtsis 2017. Lisainfo: Kaie Kõrb 501 4417; kaie@balletikool.edu.ee

Päev Haiba lastekodus

Tallinna Balletikoolil on traditsiooniks kujunenud sõbrapäeva raames Haiba lastekodu külastamine, mis toimus sellel aastal 19. veebruaril.

Mälestame õpetaja Ljudmilla Gradovat

Tallinna Balletikool mälestab kauaaegset, unustamatut, alati südamlikku ja lugupeetud õpetajat Ljudmilla Gradovat, kes lahkus meie hulgast 4. märtsil 2017 raske haiguse tagajärjel.