TALLINNA BALLETIKOOLI GALA 2018

Esmaspäeval, 28. mail 2018 toimus Rahvusooperis Estonia traditsiooniline kooli hooaja lõpuetendus - Tallinna Balletikooli Gala.

Tallinn International Ballet Competition 2018

21.-26. märtsini toimus kolmandat korda rahvusvaheline balletikonkurss Tallinn International Ballet Competition.

Head emakeelepäeva!

Tänasel emakeelepäeval, 14. märtsil, soovime kõigile puhast ja kaunist emakeele kasutamist!

Karl August Hermann on meie emakeele kohta luuleliselt kirjutanud:
Nagu kaunis heli kandlekeelest,

Tiiu Randviir 80

10. märtsil tähistas oma 80. sünnipäeva nii meie kooli kui kogu tantsumaailma jaoks legendaarne õpetaja Tiiu Randviir.

ETTEVALMISTUSKURSUS 2018

Tallinna Balletikool avab märtsis ettevalmistusklassi 3.-4. klassi õpilastele, kellel on soov meie kooli õppima asuda. Balletikoolis algab õppetöö põhikooli 5.

Grand prix George Balancine festivalilt Gruusias

Kooli selle aasta lõpetaja Marcus Nilson osales edukalt 26.-29. oktoobrini toimunud I George Balanchine Kutaisi International festivalil Gruusias ning võitis festivali grand prix.

Uus muusika- ja balletikool valmib 2020

28. septembril toimus uue muusika- ja balletikooli hoone rajamise eestvedajate ja meie koolipere kohtumine.

HELEN VÄRNO KÕNE ÕPPEAASTA AVAAKTUSEL

Armas koolipere! Ma arvan, et te kõik olete näinud lastefilme, kus unistused naiivselt täituvad. Näiteks animafilm “Zootroopolis”, kus jänes tahab saada politseinikuks.

UUE ÕPPEAASTA ALGUS

Uue õppeaasta aktus toimub 1. septembril kl 12!
Eeltreeningud ja Estonia teatrilaada proovid algavad 28. augustist. Õpilaskodu majutab õpilasi samuti 28. augustist.

Head teed 2017 LÕPETAJAD!

16. juunil lõpetas meie kooli LV ehk 55. lend !