Uue koolihoone ehitab Merko Ehitus Eesti AS

Täna kirjutasid Riigi Kinnisvara AS ja Merko Ehitus Eesti AS alla Tallinna Muusika- ja Balletikooli hoone ehituslepingule. Sellega läks käima 25-kuuline periood, mille lõppedes peab uue koolimaja üldehitus valmis saama. Täpsemalt saab lugeda selle kohta Riigi Kinnisvara pressiteatest.

Palju õnne meile kõigile selle olulise teetähise puhul! Kuigi tänasel vastlapäeval ei saa kelguga liugu lasta, lükkame just täna sisse hoo ehitustöödele, mille tulemuseks peab valmis saama otsekui teine kodu meile kõigile – nii tänastele ja tulevastele õppijatele kui õpetajatele ja teistele töötajatele. Nii et saame olla kindlad – just meie liug on täna Eestis see kõige pikem liug!

Me elame erilisel ajal, sest saame olla mitme muusikute ja tantsijate põlvkonna unistuse täideviijad. See on unistus, mille täitumine annab tiivad sedavõrd paljudele andekatele inimestele, et aastate möödudes ulatub nende arv tuhandetesse. See on ka suur vastutus, aga me oleme selle kandmiseks valmis. See on meie aukohus nii eelnevate kui järgnevate põlvkondade ees. Just selles koolis panevad aluse oma karjäärile need muusikud ja tantsijad, kes tulevikus hakkavad Eestile kõige enam tunnustust tooma. Uue kooli avaaktus toimub 1. septembril 2022. aastal.
Hoiame üksteist ja teeme selle unistuse koos teoks!