Õpetajad 2020/21

Klassikaline tants - Irina Härm, Viesturs Jansons, Kaja Kreitzberg, Kaie Kõrb, Tamara Kõrreveski,  Inna Sõrmus, Helen Veidebaum, Marina Volkova, Age Oks, Tiit Härm

Klassikaline paaristants - Viesturs Jansons

Karaktertants - Irina Härm, Marina Volkova

Ajalooline tants - Inna Sõrmus

Moderntants - Maria Uppin-Sarv

Kaasaegne tants - Raho Aadla (kontaktimprovisatsioon), Joonas Tagel (põrandatehnika)

Jazztants - Kristin Murula

Näitlejameisterlikkus ja improvisatsioon - Kristjan Üksküla

Kompositsioon - Kristin Murula

Klassikaline misanstseen - Dmitri Harchenko

Pilates -  Helen Veidebaum

Venitus- ja lihastreening - Sigrid Peedu

Jooga - Maria Uppin-Sarv

Metoodikud - Tiiu Randviir, Ljudmila Kirš

Praktikajuhendajad – Mehis Saaber, Katrin Kivimägi

Erialatundide klaverisaatjad - Larissa Beresneva, Marina Jurtšenko, Ülle Rebane, Anna Piliputene, Irina Lisovskaja, Andranik Kechek, Leo Dubovski

Üldainete ja teoreetiliste põhiõpingute moodulite õpetajad - Inga Jasmine Isabel Adamson (eesti keel ja kirjandus), Liidia Garšnek (vene keel ja kirjandus), Dmitri Harchenko (balletiajalugu),  Piret Hinrikus (muusika), Ingrid Iter (õpitee ja töö), Kersti Jankovski (geograafia), Inga Kruusmägi (kunst ja tehnoloogia, õpitee ja töö), Alma Laht (vene keel), Reet Laur (inimeseõpetus, õpitee ja töö), Viktoria Grahv (muusikaajalugu), Signe Järve (jumestus), Maaja Orlova (eesti keel teise keelena), Maria Fomitšenko (keemia), Anu Parts (bioloogia), Sirje Promet (ajalugu, inimese- ja ühiskonnaõpetus), Erica Pärt (loodusõpetus, füüsika, geograafia, bioloogia, matemaatika), Angela Rudi (kultuurilugu, kunstiajalugu), Eiemari Šanin (prantsuse keel), Katrin Tolmats (inglise keel), Julia Verhovitš (matemaatika)

Klassijuhatajad ja kursusejuhendajad:

5. klass -    Katrin Tolmats

6. klass -    Helen Veidebaum

7. klass -    Sirje Promet

8. klass -    Maaja Orlova

9. klass -    Kaja Kreitzberg

1. kursus -  Erica Pärt
2. kursus -  Liidia Garšnek
3. kursus -  Inga Kruusmägi