Ilusat suvevaheaega ja kohtume MUBA-s.

Koolimaja on suletud alates 1.juulist 2022.

Vajadusel kontakt: 56281760

Kalender

Üldinfo

Tallinna Balletikooli eesmärk on koolitada rahvusvahelisel tööturul konkurentsivõimelisi balletiartiste, kes suudaksid kõrgel professionaalsel tasemel esitada nii traditsioonilist klassikalist koreograafiat kui ka erinevate kaasaegsete koreograafide loomingut.

Kooli igapäevane töö ja arendus põhineb järgmistel põhiväärtustel:
- professionaalsus
- töökus
- loovus
- avatus

LISAKATSETE TULEMUSED

15. august 2022 toimunud vastuvõtukatsete tulemusel on Tallinna Muusika- ja Balletikooli vastu võetud järgmised õpilaskandidaadid: nr: 6.

Edasise info edastame lapsevanematele e-posti teel.

MUBA- Tallinna Muusika- ja Balletikool

Tallinna Muusikakeskkool, Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool ja Tallinna Balletikool ühinevad riigikooliks, kus hakkab õpetust saama suurem osa tuleviku Eesti professionaalsetest muusikutest ja tantsijatest.

Ühendkoolile ehitatakse Tallinna kesklinna (aadressile Pärnu mnt 59) kaasaegseid õppevõimalusi pakkuv koolimaja, kus on maailmatasemel õppe-, harjutus- ja esinemistingimused – lisaks klassi- ja harjutusruumidele mitu saali, õpilaskodu, stuudio, ujula ja sisehoov. Õppehoone projekti autor on mainekas Austria arhitekt Thomas Pucher, kes võitis 2011. aastal toimunud arhitektuurivõistluse. Koolimaja ehitus kestab üle kahe aasta, täismahus õppetöö algab uues hoones septembris 2022.

Stuudiumi logo