Kaunist jõuluaega ja toredat uut aastat!

Koolimaja on suletud

23.12 2021 kuni 10. 01.2022.

Kalender

Üldinfo

Tallinna Balletikooli eesmärk on koolitada rahvusvahelisel tööturul konkurentsivõimelisi balletiartiste, kes suudaksid kõrgel professionaalsel tasemel esitada nii traditsioonilist klassikalist koreograafiat kui ka erinevate kaasaegsete koreograafide loomingut.

Kooli igapäevane töö ja arendus põhineb järgmistel põhiväärtustel:
- professionaalsus
- töökus
- loovus
- avatus

Balletikooli vilistlasõhtu ja koolimajaga hüvastijätt

Head endised balletikooli õpilased ja õpetajad!
Ootame teid reedel, 10. juunil Toom-Kooli ajaloolisesse koolihoonesse meenutama selles majas veedetud aegu ja tundma veel vana koolimaja aurat.
Tule viimasesse balletitundi selles armas majas, sest uuest õppeaastast saab balletiõpilastel alguse hoopis teine teekond!
Õhtu jooksul on plaanis tantsulised etteasted praegustelt õpilastelt, ringkäigud koolimajas, kohtumised koolikaaslaste ja õpetajatega ning niisama rõõmus jällenägemine.
Pane ennast kirja siin (lisaks võimalus jagada fotosid, meenutusi kooliajast):

Kontakttelefon: 5628 1759

VASTUVÕTUKATSETE TULEMUSED

Vastuvõtukatsete tulemusel on Tallinna Muusika- ja Balletikooli vastu võetud järgmised õpilaskandidaadid: nr: 4, 5, 6, 11, 12, 14, 15, 26, 30, 31.

Reservi on jäetud õpilaskandidaadid nr: 3, 17.

Edasise info edastame lapsevanematele e-posti teel.

MUBA- Tallinna Muusika- ja Balletikool

Tallinna Muusikakeskkool, Georg Otsa nimeline Tallinna Muusikakool ja Tallinna Balletikool ühinevad riigikooliks, kus hakkab õpetust saama suurem osa tuleviku Eesti professionaalsetest muusikutest ja tantsijatest.

Ühendkoolile ehitatakse Tallinna kesklinna (aadressile Pärnu mnt 59) kaasaegseid õppevõimalusi pakkuv koolimaja, kus on maailmatasemel õppe-, harjutus- ja esinemistingimused – lisaks klassi- ja harjutusruumidele mitu saali, õpilaskodu, stuudio, ujula ja sisehoov. Õppehoone projekti autor on mainekas Austria arhitekt Thomas Pucher, kes võitis 2011. aastal toimunud arhitektuurivõistluse. Koolimaja ehitus kestab üle kahe aasta, täismahus õppetöö algab uues hoones septembris 2022.

Stuudiumi logo